Pomocy! Muszę schudnąć w tydzień

Jak stracić na wadze

Chociaż odchudzanie jest procesem wymagającym czasu, to możliwe jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów nawet w tydzień. Bardzo ważne jest jednak wprowadzenie odpowiedniej diety, ćwiczeń i suplementacji. Na początku oczywiście spadek wady będzie miał miejsce na skutek zrzucenia głównie wody, ale nawet to pozwoli na wysmuklenie ciała. Nie trzeba przy tym wcale głodować ani też wypacać się godzinami na siłowni, jeśli wspomożemy proces odchudzania odpowiedniemu suplementami. Jak schudnąć w tydzień?

 

Co jeść żeby szybko schudnąć?

W celu uzyskania smuklejszej sylwetki w tydzień, najlepiej jest zrezygnować całkowicie z rafinowanych produktów w postaci białego pieczywa i makaronu. Należy je zastąpić produktami pełnoziarnistymi, które są znacznie zdrowsze i wspomagają proces odchudzania. Zawierają one przede wszystkim węglowodany złożone i błonnik, które usprawniają perystaltykę jelit, czyli przyśpieszają metabolizm. W produktach z białej mąki znajdują się węglowodany proste, które gromadzą się głównie wokół brzucha i na udach w postaci tkanki tłuszczowej. Ponadto są one bardzo szybko trawione, przez co jest się ciągle głodnym i zwiększa się ryzyko podjadania. Zapomnieć należy zatem o słodyczach i cukrze. Tłuszcz z kolei należy stosować w minimalnych ilościach.

 

Z produktami pełnoziarnistymi również nie można przesadzić. Warto postawić przede wszystkim na warzywa i owoce, które są niskokaloryczne oraz bogate w witaminy i minerały. Proces odchudzania mocno przyśpiesza zjadanie produktów obfitujących w białko – chude mięso, ryby i nabiał.

 

Pamiętaj o nawadnianiu organizmu

Jeśli chce się szybko schudnąć, to należy zrezygnować ze słodzonych napojów, które są źródłem niepotrzebnych kalorii odkładających się w postaci tkanki tłuszczowej. Należy sięgać głownie po wodę i pić jej spore ilości, ale niewielkimi łykami i w regularnych odstępach czasowych. Prawidłowe nawodnienie organizmu przyśpiesza bowiem przemianę materii i pozwala szybciej pozbyć się zbędnego balastu. Znikną również obrzęki, a brzuch stanie się bardziej płaski.

 

Nie pomijaj treningów

Codzienna aktywność fizyczna jest nieoceniona w przypadku chęci pozbycia się nadprogramowych kilogramów. Zaleca się poświęcić każdego dnia pół godziny na ćwiczenia kalorii, które intensywnie spalają kalorie. Na godzinę przed treningiem zaleca się wypić filiżankę kawy.

 

Wysypiaj się

Deficyt snu sprawia, że nie tylko nie ma się energii na ćwiczenia, ale również wzrasta ryzyko podjadania.

 

Suplementacja wspomagająca odchudzanie, czyli skuteczne tabletki na szybkie schudnięcie

W walce z nadprogramowymi kilogramami niezwykle pomocne okazują się być niektóre suplementy diety. Na rynku na szczęście nie brakuje skutecznych preparatów odchudzających, które nie tylko wspomagają sam proces utraty masy ciała, ale również dostarczają organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu można pozbyć się niechcianych kilogramów i to bez efektu jo-jo oraz bez żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

Odpowiednio zbilansowana dieta i regularna dawka ruchu w połączeniu z suplementacją to najlepszy sposób na schudnięcie, czyli uzyskanie wymarzonej sylwetki i to w stosunkowo krótkim czasie. Jak najbardziej warto sięgnąć po tabletki na odchudzanie, które wspomagają spalanie tłuszczy, dzięki czemu w połączeniu z aktywnością fizyczną możliwe będzie zobaczenie upragnionych efektów jeszcze szybciej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *